Milan Thomas - podvodník, kterému nevěřte

Napsal Binární opce (») 18. 2. 2017 v kategorii Podvody, přečteno: 1030×

Web The Business Magazine začal už před několika měsíci propagovat různé investiční produkty, které měly být vysoce ziskové. Web funguje dodnes a to hned na několika různých adresách. Ačkoliv vypadá jako obyčejný web o financích a byznyse (Finance and Business je ostatně jeho druhé označení), jedná se o reklamu a nic víc.

Web obsahuje vždy jen jeden článek o nějakém muži, který začal vydělávat díky jednoduché obchodní metodě. Tuto metodu mohou získat i čtenáři webu a to buď nákupem nějakého produktu, nebo zaregistrováním se u brokerské společnosti, kterou vám autoři webu doporučí.

Milan Thomas a jeho zbytečné produkty

Příběh na webu The Business Magazine je ale vymyšlený. Jak by se jinak dalo vysvětlit, že na různých adresách najdete stejný příběh, ale jméno muže se často obměňuje. Jednou je tím mužem Milan Thomas, pak zase Pavel Knapec, Pavel Tůma, Tomáš Mikluš atd. Web má i zahraniční verze, na kterých jsou další jména. Na maďarské verzi jsou samozřejmě maďarská jména, na litevské verzi jsou jména litevská.

Web odkazuje například na produkt EasyCashSystem. Cena EasyCash Systému je 990Kč a systém vám prý bude vydělávat minimálně přes 123 tisíc Kč měsíčně. Jenomže kdo tomu uvěří, když si autoři webu neustále vymýšlejí nové příběhy o tom, jak je jejich systém úžasně výdělečný? Žádnou důvěryhodnou recenzi, která by jejich slova potvrdila, se mi samozřejmě najít nepodařilo.

Peníze nevydělá, právě naopak ...

EasyCashSystem vám žádné peníze nevydělá. Pokud autorům věříte, systém si samozřejmě koupit můžete, ale velmi tím riskujete. Než začnete obchodovat pomocí nové (a neověřené) strategie, využijte alespoň demo účet na online obchodování. Na demo účtu totiž uvidíte, jestli je strategie zisková nebo ne. Na skutečném účtu se navíc úspěšnost strategie může ještě snížit. Příčinou může být jak psychika obchodníka, tak prodlevy při plnění obchodních příkazů.


Komentování tohoto článku je vypnuto.