Vše, co potřebujete vědět o IQ Option

Napsal Binární opce (») 24. 1. 2017 v kategorii Brokeři, přečteno: 1621×

IQ Option je broker na binární opce, který díky unikátní platformě a výhodným obchodním podmínkám patří mezi nejvyhledávanější brokery v Česku. Broker sídlí na Kypru, kde je regulovaný komisí CySEC. Pro české obchodníky je zásadní licence ČNB, kterou broker získal na začátku roku 2015. Broker klade velký důraz na bezpečnost finančních prostředků klientů, takže pojištění vkladů je samozřejmostí. Peníze obchodníků jsou navíc uloženy na segregovaných účtech od peněz brokera.

Obchodní platforma IQ Option

Obchodní platforma je přehledná, uživatelsky přívětivá a obsahuje základní analytické nástroje a funkce. Obchodníci mohou měnit styl a časový rámec grafu, zobrazovat některé indikátory a zakreslovat pomocné čáry. Broker do platformy zařadil nově také nástroj pro odprodej aktivních opcí. Obchodovat můžete klasické a krátkodobé opce. Na platformě je asi 60 podkladových aktiv, které zahrnují měnové páry, komodity, akcie a indexy. Při obchodování krátkodobých opcí Turbo je ale na výběr pouze ze 30 podkladových aktiv - zdroj - IQ Option zkušenosti na webu InvestPlus.

Pokud je pro vás rychlost platformy zásadní, můžete místo klasického WebTraderu používat desktopovou verzi. Ta sice vyžaduje stahování a instalaci, ale má rychlejší odezvu. Zhodnocení se v průběhu dne mění a v průměru se pohybuje mezi 70-80%. Vždy ale najdete aktiva se zhodnocením nad 80%. Broker potěší příznivce krátkodobých opcí, protože u opcí TURBO je profit vyšší než u klasických opcí.

Vytvoření účtu a jeho financování

Minimální částka pro vklad a výběr je 10$. Peníze na obchodní účet vložíte pomocí bankovního převodu, platebních karet nebo elektronických peněženek (Skrill, WebMoney, NETELLER atd.). Pro úplné dokončení registrace je nezbytné brokerovi zaslat kopie požadovaných dokumentů, kterými potvrdíte své osobní údaje. Při výběru bankovním převodem si broker účtuje poplatek 50$.

Pokud nechcete riskovat vysoké částky, potěší vás minimální velikost transakce, která je u brokera IQ Option pouhý 1$. Obchodníci, kteří vloží alespoň 1000$ získají speciální VIP účet, který přináší několik výhod. Z nich jmenujme například vyšší bonusy, kratší dobu výběru (1 den místo běžných 3 dnů) nebo osobního manažera.

Demo účet IQ Option, klientské výhody a bonusy

Zájemci si mohou na webu IQ Option vytvořit bezplatný demo účet (zde přehledný návod IQ Option), který je vhodný na testování strategií a cvičné obchodování. Demo účet není časově omezený. Pokud se vám cvičné obchodování navíc nebude dařit, můžete virtuální vklad 1000$ na svém demo kontu opakovaně obnovovat.

Na webu brokera najdete několik výukových video-tutoriálů. Tím ovšem výčet vzdělávacích materiálů končí. Broker IQ Option pro své klienty pořádá turnaje v obchodování o tisíce dolarů. Za účast se ale obvykle platí vstupní poplatky. Nevýhodou IQ Option je absence češtiny, která se projeví zejména při komunikaci s klientskou podporou.  Tu můžete kontaktovat telefonicky nebo emailem.

Broker nabízí bonus za vklad v rozsahu 25% až 50% velikosti vkladu. Velikost bonusu závisí na částce vkladu. Výběr bonusové částky je možný až poté, co celkový objem uzavřených transakcí dosáhne 35 násobku bonusu. Aktuální nabídku bonusů a jejich kompletní podmínky najdete na oficiálním webu brokera.

Provozovatel brokera:

IQOption Europe Ltd

Založeno:

2013

Původ:

Kypr

Regulace:

ČNB, CySEC, FCA…

Minimální vklad:

10 USD

Minimální transakce:

1 USD

Metody financování:

Bankovní převod, kreditní karty, Skrill, NETELLER, WebMoney

Druhy opcí:

UP/DOWN, krátkodobé opce TURBO

Podkladová aktiva:

cca 60 (Akcie, Indexy, Komodity, Měny)

Zhodnocení:

70%-90% (EUR/USD až 87%)

Mobilní aplikace:

Ano

Čeština:

Ne

Bonus:

Ano (25%-50% vkladu)

Demo účet:

Ano

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.